www.missaerobik.cz ... článek z Miss Aerobik Tour 2007 v Brně

30. listopadu 2008 v 21:43 |  Napsali o nás
V brněnské sportovní hale Moravské Slávie se zase po roce setkaly zájemkyně o Miss aerobik tour jak z Brna, tak i z mnoha měst v širokém okolí. S agenturou Care Alfa se opět spolupořadatelství ujali manželé Ludmila a Igor Ryšavých. V "domácím" prostředí exceloval lektor Roman Ondrášek. Bohužel druhá "domácí" Markéta Buchmajerová, která se v loňském finále Miss aerobik umístila na třetím místě a připravovala se s ním na aerobik pro kategorii Miss, onemocněla a nemohla se akce zúčastnit. Úřadující Miss aerobik Kateřina Wiesnerová předcvičovala MiniMisskám ve společnosti I.viceminimiss aerobik Denisy Fuksové a kadetky prověřovala tak jako v Šumperku Jana Šmídová, I.vicemiss aerobik a II.vicemiss aerobik kadet Kateřina Miturová. Program zpestřilo zajímavé vystoupení dívek z Fitness Blue Gym na stepech i exotické písničky v podání dvojice Nancy a Robert doprovázené spontánním tancem soutěžících "aerobiček.
Ve společnosti sportovně založených krásek, které se ucházely o postup do dalších kol, zářila v roli porotkyně i rodačka z Brna Alena Malachová, Miss aerobik 2002. Mezi porotci byli i cvičitelé aerobiku jako Mgr. Tomáš Novohradský, JUDr. Martina Vosinková, MgA. Zuzana Doňková a další. K novinkám "tourky" patřilo i téma konverzace moderátora Petra Salavy s postupujícími, kdy některá otázky směřovaly k obecným znalostem o Evropské Unii.

Postupující:


MISS AEROBIK: Aneta Kuklínková (Blansko), Veronika Tallová (Brno), Barbora Palasová (Dačice), Zuzana Ryšavá (Brno), Tereza Quttová (Znojmo)
MINIMISS AEROBIK: Kateřina Gruberová (Brno), Nikola Paseková (Otrokovice), Dominika Pernicová (Blansko), Veronika Holcová, Veronika Škvařilová (Říčany u Brna), Petra Nezvalová, Eva Juřičková, Denisa Pěnčíková (všechny Rájec-Jestřebí), Andriana Štolová (Znojmo), Michaela Exlová (Bystřice p.Perštýnem)
MISS AEROBIK KADET: Kristýna Kutálková (Brno), Barbora Novotná, Veronika Rešková, Erika Ovečková, Lenka Krátká, Beatriz Prečanová, Lucie Kolmačková (všechny Blansko), Petra Sedláková, Michaela Pěnčíková (obě Rájec-Jestřebí), Lucie Malinková (Oslavany)
MISS AEROBIK JUNIOR: Andrea Renzová, Darina Grulichová, Nikola Farkašová (všechny Blansko), Andrea Březovičová (Hranice na Moravě), Denisa Biskupová (Bělotín), Nikola Hrubešová ( Oslavany), Martina Chalupníková (Skuteč), Ivana Štávová (Dolní Lhota), Klára Sedláčková (Rájec-Jestřebí), Kateřina Křistková (Petřvaldík)
MISSIS AEROBIK: Radmila Miturová (Ostrava), Ivana Březinová (Třebíč)
*
*
*
*
*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama